15 Gün Ücretsiz Dene

Workif ile Online Ön Muhasebe

Workif ile Online Ön Muhasebe

Workif ile Online Ön Muhasebe

Bugüne kadar ön muhasebenizi ya bir defterde ya da excel ortamında tutmuştunuz. Artık Workif ile ön muhasebenizi kolaylıkla belli bir düzen içinde tutabilir, vakit kaybının önüne geçebilirsiniz.

 

Workif ile ön muhasebenizde neler yapabilirsiniz?

 

Cari Hesap Takibi

Müşteri ya da tedarikçinize ait cari hesaplarınızı takip edebilirsiniz. Bir fatura oluşturduğunuz zaman cari hesap anında oluşur, iki ayrı işlem yapmak zorunda kalmazsınız.

 

Kasa ve Banka Hesapları

Dilediğiniz kadar hesap ekleyebilirsiniz. Aldığınız tahsilatları ya da yaptığınız ödemeleri ilgili hesaplara aktarabilir, tek noktadan tüm bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz.

 

Faturalar

Alış-satış ve harcama faturası oluşturabilir, firma gelir-giderini takip edebilirsiniz. Oluşturduğunuz faturalarda ödeme tarihi belirtirseniz, Workif günü geldiğinde size ödeme ya da tahsilatınızı hatırlatır.

 

Online Ödeme Alma

Tahsilat sıkıntısı çeken firmalar için, oluşturduğunuz satış faturasına istinaden tek tıkla müşterinizden online ödemenizi alabilirsiniz. %2,99+KDV komisyonla paranız 2. gün hesabınızda.

 

E-fatura Gönderme

E-faturaya geçiş sürecinde tüm aşamalarında deneyimli ekibimiz size destek oluyor. Workif ile e-faturanızı gönderip alabilir, ekstra muhasebe kaydı oluşturmazsınız.


Similar entries

Workif'le Tek Tıkla Online Ödeme Al

Workif'le Tek Tıkla Online Ödeme Al

Bilmeyenleriniz olabilir ama şimdi tekrar söylüyoruz: Ön muhasebesini Workif’le tutanlar tek tıkla ödeme alabiliyor. Satış faturanızı oluşturun. Sonrasında online ödeme butonuna tıklıyarak müşterinize linki gönderiyorsunuz ...

Kolay ön muhasebe isteyen Workif kullanıyor!

Kolay ön muhasebe isteyen Workif kullanıyor!

Ön muhasebe yapabilmeniz için artık uzman olmanıza gerek yok. Bu modül ile alış-satış ve harcama faturalarınızı oluşturabilir, gelir ve giderlerinizi basitçe tek ekrandan takip edebilirsiniz ...

MİKRO KOBİLER İÇİN CARİ HESAP NEDEN ÖNEMLİDİR?

MİKRO KOBİLER İÇİN CARİ HESAP NEDEN ÖNEMLİDİR?

Cari Hesap nedir?

 

Öncelikle sizlere cari hesabın ne olduğunu açıklamak çok daha doğru olacaktır. İşletme dediğimizde aklımıza ilk gelen şey hesap takibidir. Cari hesap ...

Döviz Kuruyla İşlem Yap, KDV Oranını Kendin Belirli

Döviz Kuruyla İşlem Yap, KDV Oranını Kendin Belirli

İster Dolarla İster Avroyla İşlem Yap

 

Workif’te ön muhasebe yapmak oldukça kolay. Yine de bunu sadece TL ile yapabiliyorduk. Şimdi ise Dolar, Avro ve ...

4 adımda şirketimi nasıl büyüttüm? Adım adım başlangıç hikâyesi.

4 adımda şirketimi nasıl büyüttüm? Adım adım başlangıç hikâyesi.

Geçen yıla ait ajandama kargacık burgacık yazılarla planlar, programlar, randevular sıkıştırmaktan, alacaklı gibi sürekli sağda solda defter gezdirmekten bıkmıştım. Böyle bir günün sonunda masama çöktüm ...