15 Gün Ücretsiz Dene

TÜRKİYE’DE ONLINE KULLANIMIN YAYGINLAŞMASI

TÜRKİYE’DE ONLINE KULLANIMIN YAYGINLAŞMASI

İş TakibiWorkifYeni Girişimciler

TÜRKİYE’DE ONLINE KULLANIMIN YAYGINLAŞMASI

Türkiye’nin ilk internet bağlantısıyla buluşması 1993 yılında gerçekleştirmiştir. İnternet kullanımının ticari kuruluşlar ve hane halkıyla buluşması ancak 1996 yılında mümkün olmuştur. 1996’dan bu yana Türkiye’de internet kullanımı oranlarında her yıl yüksek bir artış görülmektedir.

TÜİK’in verilerine 2017 verilerine göre her 10 haneden 8’i internet erişimine sahipken, 16-74 yaşları arasındaki bireylerin internet kullanımı oranları % 66.8’e ulaşmıştır.

 

 

2017 verilerine göre her 4 kişiden 1’i internet üzerinden alışveriş yapmaktadır. Böylelikle internet üzerinden kişisel mal ya da hizmet talep eden ya da satın alan bireylerin oranı %24.9 olmuştur.10 ve daha fazla çalışanı olan girişimlerin internet kullanımı ise %93,7 oranındadır. Girişimcilerin online kullanım ile mal/hizmet siparişi alıp satışlarını gerçekleştirme oranı % 11.9 olarak gözükmektedir.


Girişimci olarak Workif ile online dünyaya dahil olun.

Günümüzde gerçekleştirilen çoğu iş geleneksellikten uzaklaşmakta ve online şekilde yürütülmeye başlamıştır. Bir girişimci olarak ayakta kalmayı sağlayabilmek ve verimli çalışmalara ulaşabilmek için iş takibini ayrıntılı yürütmek çok önemlidir.

 

Peki iş takibi sürecinizi ayrıntılı nasıl yürütebilir ve çalışmalarını daha verimli hale getirebilirsiniz?

 

İşte Workif bunun için var.

 

Workif iş takibi sürecinizi online şekilde yürütebilmenizi sağlayan bulut işlemcisi sistemidir. Tek bir noktadan iş takibinizin tüm süreçlerini sistemimizle yürütebilirsiniz. Müşteri/Tedarikçi ekleyebilir, onlarla ilgili tüm bilgileri burada saklarsınız.

Ön muhasebe işlemlerinizi oluşturabilir, online şekilde tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Online tahsilat müşterinize ödeme kolaylığı sağlar. Yapılan tahsilat Workif ile 2. iş gününde banka hesabınızda olur.

Gelir giderlerinizi raporlaştırabilir, banka ve kasa ile nakit giriş çıkışlarınızı görebilirsiniz. Müşterinizin sizden istediği talep doğrultusunda proje oluşturabilir, bu projeyle ilgili çalışanlarınızı görevlendirebilirsiniz.

Sözlü iletişimde kaynaklanan problemlerden kurtulursunuz. Workif size iş takibinizde her zaman hatırlatmalar da bulunur. Diyelim ki çalışanınız verilen işi atlamışsa ona hatırlatma gider ve bu hatırlatmayla işini yerine getirir.

Aynı zamanda Workif size e-fatura sisteminde de özel entegratör olarak destek olmaktadır. E-fatura için mali mühür alarak Workif ile entegre çalışmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Böylelikle iş takip sürecinizde Workif ile hiçbir adımı atlamaz, açıklarla karşılaşmaz, verimli çalışma yürütebilir ve ayakta kalmanızı güçlendirebilirsiniz. Geriye dönerek neler yaptığınızı görebilir ve gelecek hakkında öngörülerde bulunabilirsiniz.


Similar entries

İŞLETME SAHİBİ OLARAK RAKİPLERİNİZDEN NASIL SIYRILIRSINIZ?

İŞLETME SAHİBİ OLARAK RAKİPLERİNİZDEN NASIL SIYRILIRSINIZ?

Günümüz dünyası geçmişten çok daha hızlı değişmeye başlamıştır. Hızlı değişen dünyada işletmelerin rakiplerden sıyrılarak ayakta kalabilmesi gerekmektedir. Bunun için yeniliklerin her geçen gün arttığı ortamda ...

Online İş Takibinin Önemi

Online İş Takibinin Önemi

Özellikle mikro ölçekli kobilerin, aile şirketlerinin, 1-10 çalışanı olan firmaların ya da iş yükü yoğun olan çalışanların en büyük dertleri uzun toplantılar veya iş seyahatleridir ...

Workif'le Tek Tıkla Online Ödeme Al

Workif'le Tek Tıkla Online Ödeme Al

Bilmeyenleriniz olabilir ama şimdi tekrar söylüyoruz: Ön muhasebesini Workif’le tutanlar tek tıkla ödeme alabiliyor. Satış faturanızı oluşturun. Sonrasında online ödeme butonuna tıklıyarak müşterinize linki gönderiyorsunuz ...

Kapı kapı dolaşmadan, vade beklemeden tek tıkla nasıl ödeme alabilirim?

Kapı kapı dolaşmadan, vade beklemeden tek tıkla nasıl ödeme alabilirim?

Alacaklarınızın tahsil etmede sorun mu yaşıyorsunuz? Vade beklemek istemiyor musunuz?

 

Workif, KOBİ'lerin tahsilat sorunlarını ortadan kaldırmak için online tahsilat sistemini geliştir ve sistemine entegre ...

Workif'te Kullanıcı Başına Fiyatlandırma Yok!

Workif'te Kullanıcı Başına Fiyatlandırma Yok!

Workif, bulut tabanlı bir yazılımdır. İnternetin olduğu herhangi bir noktadan erişiminiz mümkündür. Dilediğiniz gibi kullanabilir, işlerinizi takip edebilirsiniz. 10 çalışanı olan bir KOBİ iseniz, bu ...