15 Gün Ücretsiz Dene

E-faturaya Geçmekten Korkmayın

E-faturaya Geçmekten Korkmayın

E-faturaya Geçmekten Korkmayın

e-Fatura sistemine geçiş yapmak sandığınız kadar zor bir süreç değildir. e-Fatura kullanmak için mali mühre başvurmanız yeterli olacaktır. Workif ile  e-Faturadan faydalanmak istiyorsanız başvuru sırasında Workif’i Özel Entegratör olarak belirtmeniz gerekmektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra 3-10 iş günü içerisinde mali mührünüz elinize ulaşacaktır.  Mali mührünüzü imzalamanızla birlikte yasal olarak artık e-Fatura kullanıcısı olursunuz.


El ile fatura kesmekten kurtulun.

El ile fatura kesiminde faturayı kaybetme gibi aksiliklerle karşı karşıyasınızdır. Workif ise kesmiş olduğunuz tüm faturalarınızı arşivler ve faturalarınızı kaybetmenizi önlemekle birlikte riskleri ortadan kaldırır. Aynı zamanda e-Fatura’ nın çevre dostu özelliğini göz ardı etmemek gerekir.

 

Maliyetlerinizi azaltın.

El ile fatura kesmek maliyetli bir iştir. e-Fatura sistemine geçiş sürecinde mali mühre başvurunuz sırasında belirli bir maliyet öderseniz. Fakat her bir fatura için ayrı maliyet harcamalarınızı azaltmış olursunuz.

 

Zamandan tasarruf edin.

Workif üzerinden e-Fatura kullanıcısıysanız online şekilde daha hızlı fatura kesebilirsiniz. Bu fatura kesiminde size zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

 

Bilgi işletim altyapınız olmasına gerek yok.

Eğer bilgi işletim altyapınız yetersizse Workif sizin Özel Entegratör görevinizi üstlenmektedir. Workif sahip olduğu bilgi iletişim vasıtasıyla size elektronik olarak fatura alıp gönderme imkanını sağlar.

 

e-Fatura kullanıcısıyım ancak müşterim değil…

e-Fatura sistemine bir kez kayıt olduysanız bu sistemden çıkmanız mümkün değildir. Yalnızca e-Fatura kullanan müşterilerinize elektronik fatura kesebilirsiniz. Müşteriniz eğer e-Fatura kullanmıyor ve hala eliyle fatura kesiyorsa e-Arşiv aracılığıyla mail üzerinden onlara fatura yollayabilirsiniz.


Similar entries

E-FATURA VE E-ARŞİV UYGULAMALARI ARASINDAKİ FARKLAR

E-FATURA VE E-ARŞİV UYGULAMALARI ARASINDAKİ FARKLAR

E-FATURA VE E-ARŞİV UYGULAMALARINI KARIŞTIRMAYIN


 

e-Fatura ve e-Arşiv uygulamaları karıştırmamanız için farklarını ortaya koymadan önce bu uygulamaların ne olduklarını, ne işe yaradıklarını kısaca tanımlayalım ...

E-Fatura Nedir?

E-Fatura Nedir?

Öncelikle şunu belirtelim, e-fatura ile normal fatura kesme sürecinde herhangi bir farklılık yoktur. Yani, yaptığınız bir işlemi faturalandırırken ne yapıyorsanız, e-fatura için de aynı şeyleri ...

4 Adımda E-fatura

4 Adımda E-fatura

 

Workif'te fatura tekrarı nasıl yapabilirim? Tekrarlı fatura nasıl oluşturabilirim?

Workif'te fatura tekrarı nasıl yapabilirim? Tekrarlı fatura nasıl oluşturabilirim?

Workif, kullanıcı dostu sade arayüzü sayesinde tüm modüllerde kolay kullanım sunar. Bununla birlikte gülümseten ipuçlarıyla işlerinizi kolaylaştırır. Ön muhasebenizi yaparken hızlı çalışmak ve pratik çözümlerle ...

Mali Mühür Nasıl Alınır?

Mali Mühür Nasıl Alınır?

Mali Mühür Nedir?

Firmanızı e-fatura ya da e-defter kullanıcısı yapmanız için gerekli tek şarttır. Bir nevi firmanızın kaşesidir.

Tek sefere mahsus olmak kaydıyla;

  • Gerçek kişiler ...