15 Gün Ücretsiz Dene

3 Soruda Workif'le Çalışmanın Avantajları | Erdem Karagöz Röportajı

3 Soruda Workif'le Çalışmanın Avantajları | Erdem Karagöz Röportajı

KobilerWorkif

3 Soruda Workif'le Çalışmanın Avantajları | Erdem Karagöz Röportajı

3 Soruda Workif'le Çalışmanın Avantajlarını Erdem Karagöz ile pekiştirdik. Keyifli okumalar.


 

1) Bize kendinizden bahseder misiniz? Ne işle meşgulsünüz?

Ben İstanbul başta olmak üzere 5 şehirde açık eğitimler yapmaktayım. Elimde 55.000 kadar eğitimlerime katılmış şirket çalışanı ve iş profesyoneli datası bulunmaktadır. Bunun dışında bir AB Projesi Adaptesk, Kevin Hogan 2018 Etkileşim Zirvesi, Türk Telekom ile uzun soluklu bir eğitim projesi ve çok sayıda kurumsal eğitim yapmaktayım. Yayımlanmış 5 kitabım bulunuyor. Satış zirvelerinde konuşmacı ve Satış Guruları arasındayım. Burcumun özelliği inanılmaz dağınık biriyim. Detaylar beni oldukça sıkıyor. Bugüne kadar proje bazlı çalışmalarda her çalışma için başka bir asistanla çalışıyordum. Yani birbirinden bağımsız yılda 3-4 asistan (Ne kadar dağınık olduğumu anlatabildim mi?) Satış ve ikna alanlarında eğitimler, proje bazlı satış danışmanlığı ve yılda 1 AB projesi, 1-2 Zirve organizasyonu olunca CRM programına inanılmaz ihtiyaç duyuyordum. Çok sayıda deneme program kullandım, satın aldım. Deneme yanılmalarım Workif ile tanışıncaya kadar sürdü.  

2) Workif’le nasıl tanıştınız? Bir yazılım kullanma ihtiyacınız nasıl ortaya çıktı?

Beni detaylardan kurtaracak ve sadece işime odaklanmamı sağlayacak bir programı 10 yıldır arıyordum. Çalıştığım firmaları, organizasyonlarda görev alan ekibi, eski müşterileri, potansiyel müşteri adaylarını, hesapları kontrol etmem, hatırlatmalar almam ve işimi geliştirmem gerekiyordu. Bu nedenle tüm start-up projelerini yakından takip ediyordum. Bir start-up sayfasından Workif’e ulaştım. Deneme sürümünü kullanmaya başladığımda tamam bunu benin için yapmışlar dedim. Sonra bir gece oturdum, Workif benim olsaydı neyi daha iyi yapardım neyi asla yapmazdım diye yazılı düşündüm. Elimdeki kâğıtta aynısını yapardım yazıyordu. Hemen satın aldım. Ekibin etkileşimi mükemmel, müşteri geri dönüşleri ile her gün sistemi canlı tutuyor ve geliştiriyorlar. Online tahsilat ile KOBİ’lerin işlerini kolaylaştırdılar. Çok daha gelişeceğine inanıyorum. Tüm çalıştığım şirketlere, KOBİ’lere öneriyorum. Üstelik bunu eğitimlerde yapıyorum. İnsan inandığını ürün, hizmet ve değeri dostları ile paylaşmalı.

3) Workif’le birlikte iş ve müşteri takibiniz nasıl değişti? Firmanız için ne gibi kolaylıklar ortaya çıktı?

Workif hayatıma girdikten sonra eski müşteriler ile kontaklarımız daha iyi olmaya başladı ve doğal olarak daha çok eğitim satıldı. Görevlendirmelerde tüm ekibe günlük mail ve hatırlatmalar rahatlıkla ulaştı. 2017 sonunda; 2018 yılında yapacağım eğitimlerin bilgileri, uçuş planları, oteller için onlarca saat ajanda, not defteri, mail, Excel taramaktan kurtuldum. Erdem Karagöz Akademi'de görev alan 12 eğitmen ve tüm ekibin hayatı kolaylaştı. Detaylardan kurtuldukça işimize daha iyi odaklanmaya başladık. Tüm belge ve notları saklayıp dilediğimiz yerde kullanabiliyoruz. İş ve müşteri takibi için Workif vazgeçilmezim oldu. Sürekli yenilikler ve gelişim ile kattığınız değerin devamını dilerim.

Erdem Karagöz

Eğitmen/Yazar Kevin Hogan Türkiye temsilcisi

www.erdemkaragoz.com

www.kevinhogan.ist


Similar entries

No similar entries.