Proje Detay Sayfasında Nelere Erişebilirim?

Proje Detay Sayfasında Nelere Erişebilirim?

"Projeler" modülünden daha önceden oluşturmuş olduğunuz projelerinizi görebilirsiniz. Bu liste üzerinden detay sayfasına girmeye gerek duymadan proje gününü ve ait olduğu müşteriyi görebilirsiniz. 

Detay sayfasına girdiğinizde, projenizle ilgili açıklama kısmı en üstte yer alır. Buraya projeyle ilgili girdiğiniz açıklama, diğer proje sorumlularının proje hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Sağ tarafta proje detaylarını görebilirsiniz. Projenizin başlangıç ve bitiş tarihini, toplam süresini, bitiş gününe kaç gün kaldığını buradan görebilirsiniz. Gerektiği takdirde proje detaylarıyla ilgili değişiklikleri de buradan yapabilirsiniz. 

Detayların altında projeyle ilgili sorumlu kişilerin listesini görebilirsiniz. Dilediğinizce proje için yeni sorumlu ekleyebilir ya da sorumlu olan bir kişiyi çıkartabilirsiniz. Kişi adının sağında bulunan ikona tıklayarak, ona ait proje notlarına ulaşabilirsiniz. Sorumlular listesinin altından projeyle ilgili ne kadar bir süre harcandığını görebilirsiniz.

Projenize ait sayfada detay kutucuğunun içinde bulunan "Projeyi Tamamla" butonunu ile projeniz sonlandığında kullanabilirsiniz. Böylece projeniz artık "Tamamlanan Projeler" olarak arşivlenecektir.